Sağlık Sektöründe Müşteri Deneyimi Yönetimi

Sağlık sektörü, misafirlerin çok hassas olduğu ve özenli hizmet almayı beklediği bir sektör. Misafirler marka ile temas ettiği ilk andan son ana kadar iyi bir deneyim yaşamayı talep ediyor. Sağlık, her birey için hassas bir konu olduğu için bireyler markaların tutumunu, yaklaşımını ve söylemlerini önemsiyor.

Perakende sektörünün yaptığı yatırımlar, temas noktaları ve optimizasyonlarla yükselttiği müşteri deneyimi çıtası nedeniyle bireyler bu deneyimi diğer tüm sektörlerde aramaya ve talep etmeye başladı. Bireyler ürün ve hizmetlerin kullanıcıları olarak seslerini duyurmak, ihtiyaçlarının dikkate alındığını görmek ve gelişim bekliyor. Bunun için sağlık sektörü profesyonelleri de sundukları misafir deneyimini mercek altına alıyor. Daha iyi bir misafir deneyimi sunmak, misafirlerin sadece sonuca değil sürece de odaklanmasını sağlıyor. Karşılaştıkları durumları sadece ne olduğu üzerinden değil, nasıl olduğunu da değerlendirmeye başlıyorlar. Bu durum da misafirler üzerinde olumlu etki yaratacak bir bütün olarak sunulan hizmetin katma değerini artırıyor.

Bu kapsamda 30 Kasım 2021'de TSİ 16:30'da sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek sağlık sektöründeki misafir deneyimi ölçümünü konuşacağız. Misafir deneyimi ölçümünde nasıl bir yol izleniyor? Bu basamakların ardındaki temel motivasyonlar nedir? Misafir deneyiminin ölçülmesi ve buna paralel kararlar alınması baştan sona sunulan toplam deneyimi nasıl etkiliyor? Sağlık sektöründe misafir deneyimi için atılan adımların ve gelişmelerin tartışılacağı webinar'ımıza davetlisiniz.

Konu Akışı:

Webinarda yer alacak isimler:

Katılımcılar:  

Grup Florence Nightingale Hastaneleri - Jülide Karaibrahimoğlu - Misafir Deneyimi Direktörü

Biruni Laboratuvarı - Barış Altuğ - Pazarlama Müdürü

MLP Care - İdris Özçelik - Misafir Deneyim Direktörü

Moderatör:  

Pisano - Onur Atuğ - Satış Yöneticisi

Watch Now On-Demand

Register for the Webinar

Featured Content

Our favourite e-books, articles, CX Glossary entries and webinars available on the Pisano Academy.

Don't Miss a Beat

Stay in touch with the latest news, strategies and trends. Start your Pisano Academy Subscription for free Now.